Stručna veća

Stručno veće nastavnika Srpskog jezika i književnosti čine:
    • Mirjana Veselinović Turčinović
    • Jelena Dedić
    • Jelena Muškinja

Stručno veće nastavnika mašinske grupe predmeta čine:

    • Nataša Georgijević
    • Drago Matić
    • Dinko Vinčić
    • Goran Maravić
    • Dragan Vukelić
    • Ružica Sovilj
    • Igor Tomić

Stručno veće nastavnika Matematike i Informatike čine:

  • Stojković Nataša
  • Stambolija Jelena
  • Tomić Tatjana
  • Tomić Igor
  • Trkulja Svetlana
  • Canov Tatjana
  • Nešković Dušanka
Stučno veće nastavnika elektro grupe predmeta čine:
    • Dimitrije Kotur
    • Tatjana Mandić
    • Nemanja Marković
    • Draga Mitrović
    • Zoran Negovanović
    • Nešković Dušanka
    • Tatjana Tomić
    • Stanko Stanković
    • Slađana Pavičić
Stručno veće nastavnika Prirodnih nauka čine:
    • Mira Tomić
    • Renata Samac
    • Nemanja Marković
    • Siniša Šovljanski
Stručno veće društvenih predmeta čine:
    • Obrenka Krasić
    • Borislav Bradić
    • Anđelka Zec
    • Bojan Batalo
    • Milorad Obradović
    • Aleksandra Stanković Jovanović
    • Igor Sadrija
    • Nada Lončarević
    • Strahinja Džambić
    • Branko Maravić
    • Nada Vasić
    • Vladimir Pantović

Stručno veće praktične nastave čine:

    • Stevan Krstonošić
    • Nemanja Marković
    • Milica Mandić
    • Siniša Lilić
    • Ružica Sovilj
    • Veljko Jamadžija
    • Milošević Nikola

Timovi i aktivi

Tim za obezbeđivanje kvaliteta i razvoja ustanove za školsku 20/21. godinu čine:

    • Stanko Stanković
    • Vinčić Dinko
    • Ljubica Prgomelja
    • Vesna Ilić

Tim za zdravstveno vaspitanje i zdravstvenu zaštitu učenika čine:

    • Igor Sadrija
    • Igor Tomić
    • Mira Tomić
    • Renata Samac
    • Ljubica Prgomelja
    • Vesna Ilić

Tim za izradu projektne dokumentacije čine:

    • Draga Mitrović
    • Goran Maravić
    • Dušanka Nešković
    • Tatjana Mandić
    • Olivera Šestanović
    • Ljubica Prgomelja
    • Vesna Ilić

Tim za karijerno vođenje i savetovanje čine:

    • Stevan Krstonošić
    • Dragan Vukelić
    • Nataša Georgijević
    • Veljko Jamadžija
    • Ružica Sovilj
    • Zorka Uhrik
    • Aleksandar Baljac
    • Ivana Bašić
    • Ljubica Prgomelja
    • Vesna Ilić

Tim za prevenciju zloupotreba droge čine:

    • Milorad Obradović
    • Obrenka Krasić
    • Mira Tomić
    • Renata Samac
    • Ljubica Prgomelja
    • Vesna Ilić

Tim za razvoj školskog programa čine:

    • Slađana Pavičić
    • Goran Maravić
    • Stevan Krstonošić
    • Milica Mandić
    • Ljubica Prgomelja
    • Vesna Ilić

Tim za inkluzivno obrazovanje čine:

    • Jadranka Lilić
    • Nemanja Marković
    • Stavan Krstonošić
    • Siniša Lilić
    • Obrenka Krasić
    • Jelena Stambolija
    • Biljana Tomić
    • Snežana Grujić
    • Ljubica Prgomelja
    • Vesna Ilić

Tim za stručno usavršavanje čine:

    • Dušanka Nešković
    • Anđelka Zec
    • Jelena Stambolija
    • Borislav Bradić
    • Batalo Bojan
    • Ljubica Prgomelja
    • Vesna Ilić

Tim za samovrednovanje čine:

    • Draga Mitrović
    • Tatjana Tomić
    • Nataša Stojković
    • Ružica Sovilj
    • Gordana Vučković
    • Branislav Maričić
    • Ljubica Prgomelja
    • Vesna Ilić

Tim za ekskurzije čine:

    • Obrenka Krasić
    • Nataša Georgijević
    • Anđelka Zec
    • Mirjana Veselinović Turčinović
    • Svetlana Božić
    • Jelena Stambolija
    • Ljubica Prgomelja
    • Vesna Ilić
Skip to toolbar