Stručna veća

Stručno veće nastavnika Srpskog jezika i književnosti čine:

    • Jelena Dedić – predsednik stručnog veća
    • Mirjana Veselinović Turčinović
    • Jelena Muškinja
    • Jelena Vesić

Stručno veće nastavnika mašinske grupe predmeta čine:

    • Goran Maravić – predsednik stručnog veća
    • Nataša Georgijević
    • Dinko Vinčić
    • Dragan Vukelić
    • Igor Tomić
    • Aleksandar Remecki
    • Saša Radišić
    • Siniša Šovljanski

Stručno veće nastavnika Matematike i Računarstva i informatike:

  • Canov Tatjana – predsednik stručnog veća
  • Stojković Nataša
  • Stambolija Jelena
  • Tomić Igor
  • Dušanka Nešković 

Stučno veće nastavnika elektro grupe predmeta čine:

    • Tatjana Mandić – predsednik stručnog veća
    • Dimitrije Kotur
    • Nemanja Marković
    • Draga Mitrović
    • Zoran Negovanović
    • Dušanka Nešković 
    • Tatjana Tomić
    • Stanko Stanković
    • Slađana Pavičić
    • Jelena Antić Gagić
    • Nenad Vukadinović
    • Nikola Milošević
    • Irena Soldić Antonić
    • Siniša Šovljanski

Stručno veće nastavnika Prirodnih nauka čine:

    • Mira Tomić – predsednik stručnog veća
    • Renata Samac
    • Svetlana Božić
    • Siniša Šovljanski

Stručno veće društvenih predmeta čine:

    • Vladimir Pantović – predsednik stručnog veća
    • Bojan Batalo
    • Borislav Bradić
    • Nada Vasić
    • Miloš Gudović
    • Dušan Dimić
    • Anđelka Zec
    • Obrenka Krasić
    • Stefan Nedić
    • Milorad Obradović
    • Igor Sadrija
    • Aleksandra Stanković Jovanović

Stručno veće praktične nastave čine:

    • Milica Mandić – predsednik stručnog veća
    • Stevan Krstonošić
    • Nikola Milošević
    • Saša Radišić
    • Nenad Vukadinović
    • Ružica Sovilj

Timovi i aktivi

Tim za zaštitu od disriminacije, nasilja, zlostavljanja i zanemarivanja čine:

    • Igor Sadrija – Koordinator stručnog tima
    • Dragan Vukelić
    • Igor Tomić
    • Jadranka Vuletić Vrtunić
    • Nikolina Poznanović – II KK
    • Snežana Grujić – Predstavnik Saveta roditelja
    • Dejan Mladenović – Školski policajac
    • Dušan Baković – Sekretar ustanove

Tim za razvoj međupredmetnih kompetencija i preduzetništva čine:

    • Dragan Vukelić – koordinator stručnog tima
    • Svetlana Božić
    • Jelena Dedić
    • Jadranka Lilić
    • Nikola Milošević
    • Stefan Nedić
    • Stanko Stanković
    • Nataša Stojković

Tim za zdravstveno vaspitanje i zdravstvenu zaštitu učenika čine:

    • Dušan Dimić – koordinator stručnog tima
    • Dinko Vinčić
    • Jadranka Lilić
    • Igor Sadrija
    • Renata Samac
    • Mira Tomić
    • Anđelka Zec

Tim za marketing, ažuriranje sajta škole i fejsbuk stranice:

    • Nemanja Marković – Koordinator stručnog tima
    • Irena Soldić Antonić
    • Igor Tomić
    • Tatjana Tomić
    • Jovan Trkulja IV ER
    • Aleksandar Božić IV EA
    • Tamara Cvetković IV KK
    • Bojan Đermanović III E_E
    • Borivoje Bošković III B_M

Tim za realizaciju ekskurzija, izleta i studijskih putovanja čine:

    • Mirjana Veselinović Turčinović – koordinator stručnog tima
    • Nataša Georgijević
    • Obrenka Krasić
    • Svetlana Božić
    • Dušan Baković
    • Vesna Ilić

Tim za obezbeđivanje kvaliteta i razvoj ustanove čine:

    • Nataša Georgijević – koordinator stručnog tima
    • Jelena Antić Gagić
    • Aleksandar Remecki
    • Tatjana Canov

Tim za praćenje i evaluaciju godišnjeg plana čine:

    • Jelena Stambolija – koordinator stučnog tima
    • Tatjana Mandić
    • Snežana Grujić
    • Jovana Jović

Tim za izradu projektne dokumentacije čine:

    • Draga Mitrović – koordinator stručnog tima
    • Goran Maravić
    • Vladimir Pantović

Tim za karijerno voženje i savetovanje čine:

    • Stevan Krstonošić – koordinator stručnog veća
    • Jadranka Vuletić Vrtunić
    • Dragan Vukelić
    • Ružica Sovilj
    • Zorka Uhrik
    • Milan Midić
    • Mirjana Ćulibrk

Tim za rad sa učeničkim parlamentom čine:

    • Siniša Šovljanski – koordinator tima
    • Aleksandra Stanković Jovanović
    • Dušanka Nešković

Stručni aktiv za razvojno planiranje čine:

    • Milorad Obradović – predsednik stručnog aktiva
    • Tatjana Mandić
    • Dimitrije Kotur
    • Saša Radišić
    • Nenad Vukadinović
    • Snežana Grujić
    • Bojan Đermanović
    • Branislav Maričić

Aktiv za razvoj školskog programa čine:

    • Jelena Muškinja
    •  

Tim za inkluzivno obrazovanje čine:

    • Nada Vasić – koordinator stručnog tima
    • Svetlana Božić
    • Mirjana Veselinović Turčinović
    • Dragan Vukelić
    • Stevan Krstonošić
    • Jadranka Lilić
    • Milica Mandić
    • Nemanja Marković
    • Biljana Tomić
    • Svetlana Petrović

Tim za profesionalni razvoj čine:

    • Zoran Negovanović – koordinator stručnog tima
    • Borislav Bradić
    • Bojan Batalo
    • Dušanka Nešković

Tim za samovrednovanje čine:

    • Tatjana Tomić – koordinator stručnog tima
    • Ružica Sovilj
    • Jovana Stojković – I KK – Predstavnik Učeničkog parlamenta 
    • Svetlana Petrović  – Predstavnik Saveta roditelja
    • Jovana Jović – Predstavnik jedinice lokalne samouprave
    • Draga Mitrović – Predstavnik Školskog odbora

Predstavnici škole:

  • Tatjana Manić, predsednik
  • Draga Mitrović, zamenik
  • Stevan Krstonošić

Predstavnici lokalne samouprave:

  • Branislav Maričić
  • Zorka Uhrik 
  • Jovana Jović

Predstavnici saveta roditelje

  • Sanja Bošković
  • Snežana Grujić
  • Svetlana Petrović
Skip to toolbar